Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Robson.13
Administrator
Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 775
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 8 razy Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: Gdansk
|
Wysłany: Pon 19:38, 07 Lip 2008 Temat postu: SERIE B |
|
|
żeby nie było niejasności.... gospodarz ma obowiązek wysłać zaproszenie najpóźniej do wtorku tygodnia kolejki..... a najlepiej wysyłać zaproszenia dużo wcześniej , terminarz jest podany na cały sezon.... regulamin będzie rygorystycznie przestrzegany.... jeżeli ktoś nie pamięta go odsyłam do forum ADMINISTRACJA , ZASADY......... powodzenia....
I Kolejka Serie B : (10.04.08.r)
~GKS TYCHY~ - Ganja Club zaproszenie nie wysłane walkower 0:3
MLKS Victoria Sulejówek - Fiorentina zaproszenie wysłane / przyjęte 6-4
KS żuławy - KS Black Falcon zaproszenie wysłane / przyjęte 1-5
Mordy Po Smalcu - K.s. Pyrlandia zaproszenie wysłane / przyjęte 5-2
FC Playball - Mistrz Polski zaproszenie wysłane / przyjęte 5-1
Sport_09 - Dynamo Kielce zaproszenie wysłane / przyjęte 8-1
II Kolejka Serie B : (17.04.08.r)
KS Black Falcon - Dynamo Kielce zaproszenie wysłane / przyjete 2 : 0
FC Playball - KS żuławy zaproszenie wysłane / przyjete 3 : 5
K.s. Pyrlandia - ~GKS TYCHY~ zaproszenie wysłane / przyjete 2 : 2 po 90 min
Ganja Club - Mordy Po Smalcu zaproszenie wysłane / przyjęte 1 : 3
Fiorentina - Sport_09 zaproszenie wysłane / przyjete 0 : 8
Mistrz Polski - MLKS Victoria Sulejówek zaproszenie wysłane / przyjete 0 : 9
-
-
-
-
III Kolejka Serie B : (24.04.08.r)
MLKS Victoria Sulejówek - Dynamo Kielce zaproszenie wysłane / przyjęte 9 - 0
Sport_09 - KS żuławy zaproszenie wysłane / przyjęte 6 - 4
K.s. Pyrlandia - Mistrz Polski zaproszenie wysłane / nie przyjęte walkower 3-0
Ganja Club - KS Black Falcon zaproszenie wysłane / przyjęte 0 - 2
Mordy Po Smalcu - ~GKS TYCHY~ zaproszenie wysłane / przyjęte 6 - 2
Fiorentina - FC Playball zaproszenie wysłane / przyjęte 1 - 5
-
-
-
-
drużyna Ks Żuławy zmieniła nazwe na Fly Black Hawk's
IV Kolejka Serie B : (01.05.08.r)
Sport_09 - Ganja Club zaproszenie wysłane / nie przyjęte walkower 3 - 0
Fiorentina - K.s. Pyrlandia zaproszenie nie wysłane walkower 0 - 3
Dynamo Kielce - ~GKS TYCHY~ zaproszenie wysłane / przyjęte 2 - 5
KS Black Falcon - FC Playball zaproszenie wysłane / przyjęte 4 - 0
Fly Black Hawk's - Mistrz Polski zaproszenie wysłane / nie przyjęte walkower 3 - 0
MLKS Victoria Sulejówek - Mordy Po Smalcu zaproszenie wysłane / nie przyjęte walkower 3 - 0
-
-
-
-
za oddawanie meczy walkowerami z ligi zostają usunięte zespoły Mistrz Polski oraz Forientina , w ich miejsce zespóły oczekujacy Königshütte oraz KP V Wałbrzych
V Kolejka Serie B : (08.05.08.r)
Ganja Club - Dynamo Kielce zaproszenie wysłane / przyjęte 3 - 0
KS Black Falcon - Königshütte zaproszenie wysłane / przyjęte 2 - 0
Sport_09 - MLKS Victoria Sulejówek zaproszenie wysłane / przyjęte 5 - 2
K.s. Pyrlandia - FC Playball zaproszenie wysłane / przyjęte 2 - 1
Mordy Po Smalcu - Fly Black Hawk's zaproszenie wysłane / przyjęte 2 - 0
~GKS TYCHY~ - KP V Wałbrzych zaproszenie wysłane / przyjęte 4 - 1
VI Kolejka Serie B : (15.05.08.r)
Dynamo Kielce - K.s. Pyrlandia zaproszenie wysłane / przyjęte 0 - 3
FC Playball - Mordy Po Smalcu zaproszenie wysłane / przyjęte 0 - 1
Fly Black Hawk's - ~GKS TYCHY~ zaproszenie wysłane / przyjęte 1 - 4
Königshütte- Sport_09 zaproszenie wysłane / przyjęte 1 - 5
MLKS Victoria Sulejówek - Ganja Club zaproszenie wysłane / nie przyjęte walkower 3-0
KP V Wałbrzych - KS Black Falcon zaproszenie wysłane / przyjęte 1 - 11
-
-
-
-
VII Kolejka Serie B : (22.05.08.r)
Königshütte - Mordy Po Smalcu zaproszenie wysłane / przyjęte 4 - 2
~GKS TYCHY- Sport_09 zaproszenie wysłane / przyjęte 0 - 4
Fly Black Hawk's - MLKS Victoria Sulejówek zaproszenie wysłane / przyjęte 0 - 0
KS Black Falcon - K.s. Pyrlandia zaproszenie wysłane / przyjęte 6 -2
Dynamo Kielce - FC Playball zaproszenie wysłane / przyjęte 0 - 0
Ganja Club-Los Verdiblancos pl - KP V Wałbrzych zaproszenie wysłane / przyjęte 6 -0
za oddawanie meczy walkowerami z ligi zostaje usunięty zespół Ganja Club w jego miejsce zespół oczekujący: Los Verdiblancos pl - WITAMY
-
-
VIII Kolejka Serie B : (29.05.08.r)
~GKS TYCHY~ - KS Black Falcon zaproszenie wysłane / przyjęte 0 - 6
Dynamo Kielce - Königshütte zaproszenie wysłane / przyjęte 4 - 3
FC Playball - MLKS Victoria Sulejówek zaproszenie wysłane / nie przyjęte walkower 3 - 0
KP V Wałbrzych - Fly Black Hawk's zaproszenie wysłane / przyjęte 0 - 2
K.s. Pyrlandia - Los Verdiblancos pl zaproszenie wysłane / przyjęte 0 - 3
Mordy Po Smalcu - Sport_09 zaproszenie wysłane / przyjęte 0 - 2
-
-
-
-
IX Kolejka Serie B : (05.06.08.r)
MLKS Victoria Sulejówek - K.s. Pyrlandia zaproszenie nie wysłane walkower 0 - 3
Sport_09 - KS Black Falcon zaproszenie wysłane / przyjęte 2 - 1
Königshütte - ~GKS TYCHY~ zaproszenie wysłane / przyjęte 8 - 9
Los Verdiblancos pl - FC Playball zaproszenie wysłane / przyjęte 5 - 0
Fly Black Hawk's - Dynamo Kielce zaproszenie wysłane / przyjęte 1 - 1
KP V Wałbrzych - Mordy Po Smalcu zaproszenie wysłane / przyjęte 0 - 0
-
-
-
-
X Kolejka Serie B : (12.06.08.r)
MLKS Victoria Sulejówek - KS Black Falcon zaproszenie nie wysłane walkower 0 - 3
Königshütte - KP V Wałbrzych zaproszenie wysłane / przyjęte 1 - 6
Los Verdiblancos pl - Fly Black Hawk's zaproszenie wysłane / przyjęte 5 - 0
Mordy Po Smalcu - FC Playball zaproszenie wysłane / przyjęte 2 - 0
Dynamo Kielce - ~GKS TYCHY~ zaproszenie wysłane / przyjęte 3 - 2
K.s. Pyrlandia - Sport_09 zaproszenie wysłane / przyjęte 0 - 3
-
-
-
-
XI Kolejka Serie B : (19.06.08.r)
Königshütte - Los Verdiblancos pl zaproszenie wysłane / przyjęte 1 -4
FC Playball - Sport_09 zaproszenie nie wysłane walkower 0 - 3
KS Black Falcon - Mordy Po Smalcu zaproszenie wysłane / przyjęte 0 - 0
Fly Black Hawk's - K.s. Pyrlandia zaproszenie wysłane / przyjęte 1 -2
Dynamo Kielce - KP V Wałbrzych zaproszenie wysłane / walkower 3 - 0
~GKS TYCHY~ - MLKS Victoria Sulejówek zaproszenie wysłane / walkower 3 - 0
-
-[/color]
Post został pochwalony 0 razy
Ostatnio zmieniony przez Robson.13 dnia Pon 19:39, 07 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
|
|
Powrót do góry |
|
|
|
|
Robson.13
Administrator
Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 775
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 8 razy Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: Gdansk
|
Wysłany: Nie 14:26, 30 Mar 2008 PRZENIESIONY Pon 19:45, 07 Lip 2008 Temat postu: najlepszy strzelec ligi |
|
|
NAJLEPSZY STRZELEC SERIE B W SEZONIE II
----------------------------------------------------------
Hubert Sarmacki - 36 Sport_09
----------------------------------------------------------
Feliks Pluzanski - 18 MLKS Victoria Sulejówek
----------------------------------------------------------
Yigal Nitzan - 12 KS Black Falcon
----------------------------------------------------------
Lipe Vilhena - 11 ~GKS TYCHY~
----------------------------------------------------------
Marian Gaier – 9 KS Black Falcon
----------------------------------------------------------
Artur Szczypkowski - 8 Mordy Po Smalcu
Sveinung Opstad - 8 ~GKS TYCHY~
Stephem Graham – 8 Königshütte
Arkadiusz Wolczynski - 8 Los Verdiblancos pl
Rick Fuller – 8 Los Verdiblancos pl
----------------------------------------------------------
Cezary Walia - 7 Mordy Po Smalcu
----------------------------------------------------------
Genco Caliscan - 6 Dynamo Kielce
Enrique Martin Delgado – 6 K.s. PyRlAnDiA
----------------------------------------------------------
Chico Porto - 5 KS Black Falcon
Paciono Suarez - 5 Königshütte
Ryszard Borkowski - 5 KS Żuławy
Stefan Perian - 5 fc playball
Tadej Trubar - 5 Dynamo Kielce
----------------------------------------------------------
Janusz Chanko - 4 fc playball
Arturo Hurtado Romero - 4 MLKS Victoria Sulejówek
Jaroslaw Pietrasiak – 4 KS Black Falcon
Cenk Kozan - 4 Königshütte
Mohamed Mikkelsen – 4 KS Black Falcon
Yerson Olivera – 4 Los Verdiblancos pl
----------------------------------------------------------
Michal Piaszczynski - 3 fc playball
Mustafa Ok - 3 KP V Wałbrzych
Aleksander Dzik - 3 KP V Wałbrzych
Csaba Vass - 3 ~GKS TYCHY~
Isak Stahl – 3 Sport_09
Graeme Chambers-3 Los Verdiblancos pl
----------------------------------------------------------
Jakub Chodecki - 2 Mordy Po Smalcu
Hendrik Meijer - 2 Sport_09
Chang Xin Ang - 2 K.s. PyRlAnDiA
David Hägglund - 2 MLKS Victoria Sulejówek
Bony Vilner - 2 - Sport_09
Maciej Nowomiejski – 2 ~GKS TYCHY~
Guntis Melnicenko – 2 K.s. PyRlAnDiA
Francesco Parmienter – 2 KS Black Falcon
Mons Rosand - 2 Fly Black Hawk’s
Adolf Paruch - 2 Mordy Po Smalcu
Roland Eriksen - 2 Fly Black Hawk's
----------------------------------------------------------
Jake Carlsen - 1 MLKS Victoria Sulejówek
Otto Janusz - 1 fc playball
Giacomo Girolami - 1 fc playball
Mariusz Rospond - 1fc playball
Marin Bobot - 1 K.s. PyRlAnDiA
Sjors De Vries - 1 K.s. PyRlAnDiA
Bartosz Dobrowolski - 1 ~GKS TYCHY~
Felipe Rubio - 1 ~GKS TYCHY~
Wiebe Eppink - 1 MLKS Victoria Sulejówek
Julien Degrange – 1 KS Black Falcon
Dawid Toczycki - 1 Mordy po Smalcu
Bogusław Włodarczyk – 1 KP V Wałbrzych
Phil Chestnut – 1 K.s. PyRlAnDiA
Adi Ezer – 1 KS Black Falcon
Klaudiusz Wielowiejski - 1 Königshütte
Idzi Luhe – 1 ~GKS TYCHY~
Tomas Ottoson – 1 ~GKS TYCHY~
Cesar Paraiba – 1 Fly Black Hawk’s
Klaudiusz Leninkiewicz – 1 Mordy po Smalcu
Smijlan Ukovic – 1 KP V Wałbrzych
----------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------
W razie jakichkolwiek niejasnosci skargi domnie ... NaSa (~GKS TYCHY~)
EDIT po 11 kolejkach
BY NaSa
Post został pochwalony 0 razy
Ostatnio zmieniony przez Robson.13 dnia Pon 19:46, 07 Lip 2008, w całości zmieniany 2 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
Robson.13
Administrator
Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 775
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 8 razy Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: Gdansk
|
Wysłany: Nie 14:20, 30 Mar 2008 PRZENIESIONY Pon 19:48, 07 Lip 2008 Temat postu: najlepszy asystent ligi |
|
|
NAJWIĘCEJ ASYST W SEZONIE II W SERIE B
Lyman Herren-12 KS Black Falcon
--------------------------------------------------------
Edward Kaszuba -10 Sport_09
--------------------------------------------------------
Mircea Madru -8 KS Black Falcon
Bozebor Głowa- 8~GKS TYCHY ~
--------------------------------------------------------
Bo Nikolaisen -6 Sport_09
Georg Schulze- 6 ~GKS TYCHY~
Saturnino Wilches Zamora-6 Sport_09
--------------------------------------------------------
Li Hao Xi-5 MLKS Victoria Sulejówek
Kaare Christoffersen-5 Sport_09
Alfred Aguilar - 5Sport_09
Felipe Rubio -5 ~GKS TYCHY~
Marten Teder – 5 Königshütte
----------------------------------------------------------------
Marek Makarski-4 fc playball
Maurycy Kotorowski-4 MLKS Victoria Sulejówek
Sjors De Vries- 4 K.s. PyRlAnDiA
Eduard Madika - 4 Los Verdiblancos pl
Lucas Wyuts – 4 Dynamo Kielce
--------------------------------------------------------
Carlo Wellens-3 Sport_09
Wiebe Eppink-3 MLKS Victoria Sulejówek
Yigal Nitzan – 3 KS Black Falcon
Henryk Toczycki-3 Mordy Po Smalcu
Martin Kristoffersen – 3 KS Black Falcon
Ernest Zjawiński – 3 Los Verdiblancos pl
Mariusz Tecza- 3 Königshütte
Joakim Naerland – 3 Los Verdiblancos pl
--------------------------------------------------------
Dawid Toczycki-2 Mordy Po Smalcu
Okan Akdeniz-2fc playball
Jerardo Quinones - 2 Los Verdiblancos pl
Jacobo Mario Obregon – 2 Sport_09
Yerson Olivera –2 Los Verdiblancos pl
Egil Meyer – 2 Fly Black Hawk’s
Marcin Zagorski – 2 KP V Wałbrzych
Cosimo Ponti-2 Dynamo Kielce
Sebastian Kuźniar – 2 Dynamo Kielce
Pilip Snijder – 2 K.s. PyRlAnDiA
--------------------------------------------------------
Czeslaw Szczewczycki-1 Mordy Po Smalcu
Artur Maslowicz-1 Mordy Po Smalcu
Floyd Goh-1 MLKS Victoria Sulejówek
Jake Carlsen-1 MLKS Victoria Sulejówek
Jerzy Telakowski-1 KS Black Falcon
Longin Kokoszka- 1 Dynamo Kielce
Martin Milkov - 1 KP V Wałbrzych
Fabio Bartolomé Larrosa - 1 fc playball
Svening Opstad – 1 ~GKS TYCHY ~
Jaroslaw Pietrasiak – 1 KS Black Falcon
Olaf Sowiński - 1 Mordy po Smalcu
Bora Carevic – 1 KP V Wałbrzych
Benjamin Bjorkman – 1 K.s. PyRlAnDiA
Szymon Walat – 1 Los Verdiblancos pl
Aleksander Siadaczka – 1 Los Verdiblancos pl
Ali Malkaluoto - 1 Los Verdiblancos pl
Lars Iversen - 1 Los Verdiblancos pl
Tadeusz Kopkowski – 1 Mordy Po Smalcu
Guntis Mielcenko – 1 K.s. PyRlAnDiA
Lucas Alexanders – 1 Fly Black Hawk’s
Graeme Chambers –1 Los Verdiblancos pl
Mustafa Ok. – 1 KP V Wałbrzych
Norbert Szblowski – 1 Los Verdiblancos pl
Czesław Szczewczycki – 1 Mordy Po Smalcu
Radosław Slozba- 1 Königshütte
Olgierd Waligora – 1 Los Verdiblancos pl
+++wrazie niejasnosci skargi domnie ... NaSa (~GKS TYCHY~) EDIT po 11 kolejkach+++
Post został pochwalony 0 razy
Ostatnio zmieniony przez Robson.13 dnia Pon 19:47, 07 Lip 2008, w całości zmieniany 2 razy
|
|
Powrót do góry |
|
|
|